SOCIAL
MEDIA

Dbamy o to, żeby
dowiedział się
o Tobie świat

Potencjał Social Media

Skorzystaj z możliwości, jakie dają Social Media.
Nasi specjaliści dbają o to, by budować wokół marki zaangażowaną społeczność i zwiększać zasięgi. Facebook, Instagram, Pinterest czy YouTube… Już na starcie pomagamy zdecydować, gdzie najlepiej zacząć. Tworzymy zaawansowaną strategię rozwoju firmy w social mediach, projektujemy spójną identyfikację wizualną, dbamy o stały kontakt z odbiorcami i wzrost zaangażowanej społeczności.
Nasza agencja reklamowa zajmuje się też współpracą z blogosferą oraz akcjami specjalnymi dostosowanymi indywidualnie do każdego klienta. Reklamy w mediach społecznościowych jak Facebook Ads czy Pinterest Ads to dla nas chleb powszedni. Dzięki temu jeszcze skuteczniej wzmacniamy pozycję marki w Internecie.


Kampanie Reklamowe

Nasz dział Performance Marketingu opiekuje się firmą pod kątem reklam online – w social mediach oraz Google Ads i Allegro Ads. Nasi specjaliści już na wstępnym etapie określają najdogodniejszy budżet i rodzaje reklam dostosowane do marki i jej celów. Dbamy zarówno o budowanie wizerunku firmy, którą się opiekujemy, jak i o jej konkretne zyski. Analiza wyników, optymalizacja kampanii reklamowych czy remarketing dają gwarancję sukcesu.
Facebook Ads, Google Ads a może Allegro Ads? Razem wybierzemy najlepszą drogę ku sukcesowi.

Akcje Specjalne

Podczas tworzenia strategii dla każdej marki zastanawiamy się, jakie dodatkowe działania mogą przysłużyć się rozwojowi profilu. Współprace z influencerami, organizacja konkursów, sesje zdjęciowe, nagrania i animacje – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i to przekłada się na jakość i sukces.

Zajrzyj do naszego Portfolio i zobacz nasze projekty!
Być może kolejną współpracę nawiążemy właśnie z Tobą?
Nie możemy się doczekać!